Gezocht: jeugdcoördinator/Hoofd jeugdopleiding

Wij zijn per 1 januari 2024 op zoek naar een Jeugdcoördinator/Hoofd Jeugdopleiding die onze jeugdafdeling naar een hoger niveau kan tillen. Wil je een belangrijke bijdrage leveren aan de ontwikkeling van onze jeugdspelers? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Jouw taken:

  • Coördineren van de jeugdafdeling en de jeugdopleiding.
  • Overleggen met trainers, begeleiders en ouders voor een optimale ontwikkeling van de jeugdspelers.
  • Zorgen voor een positief voetbalklimaat binnen de vereniging.
  • Organiseren van trainingen, wedstrijden en andere voetbalgerelateerde evenementen.

Wat bieden wij?

  • Een dynamische rol binnen een warme en betrokken voetbalvereniging.
  • De kans om je stempel te drukken op de toekomst van Asser Boys.
  • Ondersteuning van een betrokken bestuur en vrijwilligersteam.

Voor deze rol is een passende vergoeding beschikbaar. Heb je interesse? Neem dan snel contact met ons op via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..


KiKa