Trainingstijden

Trainingstijden

Trainingsschema Asser Boys 2018-2019

Veld

Dag/Tijden   Teams Veld   Trainer(s)  
             
Maandag            
             
16:45 - 18:15   JO9-1 Kunstgras  (1/2) Aalze Veenstra
17:00 - 18:00   JO11-1 Kunstgras  (1/4) Albert Jongman
17:00 - 18:00   JO11-2 Kunstgras  (1/4) Patrick Pinkster
17:00 - 18:15   JO13-1 Kunstgras  (1/4) Jarno Bonnen
18:00 - 19:00   JO9-2 Kunstgras (1/4) Larissa Schra
18:00 - 19:00   JO9-3 Kunstgras (1/4) Richard van Solkema
18:15 - 19:15   JO13-2 Kunstgras  (1/4) Vacant
18:15 - 19:30   JO17 Kunstgras  (1/2) Dani Bos
19:15 - 20:45   Zaterdag 1 Kunstgras  (1/2) Roeland Mulder
19:30 - 21:00   Vrouwen 1 Kunstgras  (1/2) Carlos Spaans
19:30 - 20:30   Vrouwen 2 Grasveld   Chris Tuhumury
    Keeperstraining     Roger Fraiquin  
             
Dinsdag            
             
18:15 - 19:45   JO15 Kunstgras  (1/3) Nick Modderman  
18.30 - 19.30   Topkids Kunstgras  (1/3) Vacant  
18.30 - 19.30   G1 en G2 Kunstgras (1/3) Henry Jansen/Remco Hennipman /Jarno van der Veen  
19:45 - 21:15   2e selectie Kunstgras  (1/2) Carlos Spaans
20:00 - 21:45   1e selectie Kunstgras  (1/2) Harm Hovenkamp/Henk Perdon  
             
Woensdag            
             
15.30 - 16.30   JO7 (Kab) Kunstgras  (1/2) Jenny Li
16:00 - 17:00   JO9-2 Kunstgras  (1/2) Rudy Geertsema/Wietse van  der Meer
16:45 - 18:15   JO9-1 Grasveld (1/2) Aalze Veenstra
16:45 - 18:15   JO13-1 Kunstgras  (1/2) Alexander Matien/Jarno Bonnen
17:00 - 18:00   JO11-1 Kunstgras  (1/4) Albert Jongman
17:00 - 18:00   JO11-2 Kunstgras  (1/4) Patrick Pinkster
18:00 - 19:00   JO9-3 Kunstgras  (1/4) Jeroen Kerkhof
18:00 - 19:00   MO11 Kunstgras  (1/4) Marielle Schur
18:15 - 19:15   JO13-2 Kunstgras  (1/2) Jarno Bonnen
19:30 - 21:00   Vrouwen 1 Kunstgras  (1/2) Carlos Spaans
19:30 - 20:30   Vrouwen 2 Grasveld   Chris Tuhumury
19:30 - 20:45   Zaterdag 1 Kunstgras  (1/2) Roeland Mulder
19:30 - 20:45   3e selectie Kunstgras  (1/2) Henk Kuipers  
             
Donderdag            
             
18:15 - 19:45   JO15 Kunstgras  (vol) Nick Modderman  
18:15 - 19:45   JO17 Kunstgras  (1/2) Marc Stavast
19:45 - 21:15   4e selectie Grasveld   Jeroen Elzer
19:45 - 21:15   2e selectie Kunstgras  (1/2) Carlos Spaans
20:00 - 21:45   1e selectie Kunstgras  (1/2) Harm Hovenkamp/Henk Perdon  
             
Vrijdag            
             
19:00 - 20:00   KNVB Kunstgras  (1/2) N.v.t.  
19:30 - 20:30   Wandelvoetbal Kunstgras  (1/2) Luc Rengers  
19:30 - 21:00   3e selectie Kunstgras  (1/2) Henk Kuipers  
20:30 - 21:30   Vrouwen 3 Kunstgras  (1/2) Chris Tuhumury